Saltar al contenido

ᐈ NAJLEPSZE skarpetki [[ BIEGANIE I BIEGANIE W TERENIE ]] 🧦

POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW


Calcetines para Correr de Running

Zobacz wszystkie modele skarpet do biegania i biegania w terenie (Amazon)


Poniżej znajdziesz nasze najlepsze skarpety do sportów takich jak lekkoatletyka, bieganie, biegi przełajowe, tory przeszkód czy biegi na orientację. Jedna z najlepszych skarpet na rynku do biegania zarówno w górach, po asfalcie, jak i do biegania na bieżni gimnastycznej. Te skarpetki można również wykorzystać do ubierania się na co dzień, jeśli lubisz wyglądać agresywnie :D.

O naszych skarpetach do biegania i biegania w terenie

Szczegóły techniczne

  • Skarpety do biegania dla mężczyzn i kobiet. Przeciw odciskom, o średnim ucisku, z podbiciem,  bezszwowe, niwelują nieprzyjemny zapach,w zabawne wzory o ciekawych kolorach.  Zaprojektowane w Mursji, wyprodukowane w Hiszpanii.
  • Sportowe skarpety są często pomijanym aspektem wyposażenia sportowego. Kupujemy drogie buty ale zapominamy przy tym, aby uzupełnić je w wysokiej jakości skarpety aby zapobiec powstawaniu zadrapań, odcisków, dyskomfortu, kontuzjom podczas treningów lub wyścigów. Nierzadko kojarzymy rany na stopach z butami sportowymi, co jest problemem bardzo łatwym do rozwiązania. Najwygodniejszym wyborem do biegania  są skarpety bez szwów, bądź z delikatnymi szwami- to właśnie posiada nasz produkt.
  • Głównym  materiałem w naszej kolekcji odzieży trekkingowej jest COOLMAX, rozwiązanie które gwarantuje że stopa oddycha, a sama skarpetka na bieżąco odprowadza pot i szybko wysycha. Wysoki poziom przepuszczalności powietrza znacząco zmniejsza tarcie, zabezpieczając przed powstawaniem odcisków i zadrapań. Cechuje ją szybkie schnięcie po praniu. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, jest to jeden z najlepszych wyborów z dostępnych na rynku tego typu produktów.
  • Drugim najczęściej używanym materiałem jest MARYL, który zapewnia naturalną równowagę skóry stóp. Cechuje go wysoka anybakteryjność, brak drażliwości stopy oraz zdolność pochłaniania nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie materiał jest bardzo miękki i delikatny w użyciu. Dzięki tym właściwościom, jest to najlepszy produkt przeciw nadmiernej potliwości stóp.
  • Jeśli chodzi o sam projekt oferujemy średnio uciskające skarpetki do kolan, ze specjalnym szyciem w podbiciu skarpety która zapewnia skórze stopy dostęp do powietrza podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wysoka efektywność wszystkich zalet produktu jest odpowiedzią na potrzeby każdego sportowca. Długość, różnorodność kolorów i wzorów będzie na pewno odrózniającym się i oryginalnym dodatkiem do stroju sportowego. Aby osiągnąć możliwie idealne dopasowanie do nogi, skarpeta jest wzbogacona minimalnym dodatkiem Lycry, tworząc w ten sposób wygodny i miękki w dotyku materiał. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to jedna z najbardziej przyjemnych i wygodnych dostępnych na rynku opcji.
  • Skarpety do biegania dla mężczyzn, kobiet, uniwersalne. Idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń, biegów, biegów szosowych, biegów z przeszkodami, na orientację, biegów górskich, po powierzchni utwardzanej lub bierzni na siłowni . Ciekawy wybór dodający charakteru również do codziennego stroju. Poziom ucisku skarpetki na stopie- średni do niskiego, z podbiciem wspomagającym stopę. Odpowiedni do użytku na długie i krótkie dystanse. Spróbuj, produkt warty zakupu. Skład: 41% COOLMAX ,25% Meryl,22% Elastan, 12%Lycra.

Skarpety kompresyjne RUNNING dla kobiet i mężczyzn. Antypoślizgowe i antyzapachowe, wyściełane, bezszwowe, zabawne i oryginalne kolory. Zaprojektowany w Murcji i wyprodukowany w Hiszpanii.

Jeśli chcesz kupić skarpety do biegania lub biegania w terenie, tutaj znajdziesz najlepszą jakość na rynku i najlepszą cenę.


POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Settings