Saltar al contenido

ᐈ NAJLEPSZE skarpetki [[KOLARSTWO SZOSOWE I MTB]] 🧦

POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW


Calcetines de ciclismo para bici

Zobacz wszystkie modele skarpet na rower szosowy i MTB (Amazon)


Poniżej znajdziesz nasze najlepsze skarpety rowerowe do sportów takich jak kolarstwo szosowe, szosowe lub górskie, kolarstwo górskie, kolarstwo górskie lub rowerowe, rower szutrowy lub siłownia. Te skarpetki można również wykorzystać do ubierania się na co dzień, jeśli lubisz wyglądać agresywnie :D.

O naszych skarpetach rowerowych

Szczegóły techniczne

  • Skarpety kolarskie dla mężczyzn i kobiet. Do kolan, bezszwowe, niwelują nieprzyjemny zapach. Zabawne wzory o ciekawych kolorach.  Zaprojektowane w Mursji, wyprodukowane w Hiszpanii.
  • Sportowe skarpety są jednym z ważniejszych aspektów technicznych jak i istotnym wizualnym dodatkiem dla każdego kolarza, niezależnie czy uprawia kolarstwo szosowe, górskie czy na rowerze do spinningu. Ta limitowana edycja odzieży sportowej odznacza się przede wszystkim oryginalnym projektem oraz ciekawymi kolorami. Umiarkowany ucisk skarpet powoduje, że nie zsuwa się ona z nogi, ale jednocześnie nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas jazdy.
  • Nasz produkt maksymalnie dopasowywuje się do stopy, pozostawiając nogę suchą i nieprzegrzaną. Dzięki zaawansowanej technologii użytej podczas produkcji, nasze skarpety kolarskie oddychają, absorbują zbędną wilgoć i jednocześnie szybko schną. Jest to szczególnie pomocne w celu zmniejszenia tarcia między stopą a butem, a w rezultacie do zapobigania powstania odcisków oraz pęchrzy na stopie. Szybkie schnięcie po praniu. Jeden z lepszych dostępnych na rynku produktów antyoodciskowych, odprowadzających pot na zewnątrz stopy.
  • Najcześciej używanym materiałem w naszej kolekcji odzieży sportowej jest anybakteryjny, niedrażniący, blokujący wydzielanie brzydkich zapachów MARYL, który wspiera naturalną równowagę skóry stóp. Dodatkowo, sam materiał jest bardzo miekki i delikatny.
  • Jeśli chodzi o sam projekt oferujemy średnio uciskające kolarskie skarpety do kolan, ze specjalnym szyciem w podbiciu skarpety, która zapewnia skórze stopy dostęp do powietrza podczas intensywnego wysiłku fizycznego.
  •  Wysoka efektywność wszystkich zalet produktu jest odpowiedzią na potrzeby każdego sportowca. Długość,  różnorowność kolorów i wzorów będzie na pewno odrózniającym się i oryginalnym dodatkiem do stroju sportowego. Aby osiągnąć możliwie idealne dopasowanie do nogi, skarpeta jest wzbogacona minimalnym dodatkiem Lycry, tworząc w ten sposób wygodny i miękki w dotyku materiał. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to jedna z najbardziej przyjemnych i wygodnych dostępnych na rynku opcji tego typu produktu. 
  • Skarpety dla mężczyzn, kobiet, uniwersalne. Idealnie sprawdzą się do kolarstwa szosowego, górskiego, szlakami rowerowymi, na rower górski, MTB, terenowy, spinningowy, typu gravel, lub na siłowni. Dla amatorów kolarstwa jak i profesjonalistów. Ciekawy wybór dodający charakteru również do codziennego stroju. Poziom ucisku skarpetki na stopie- średni do niskiego, z podbiciem wspomagającym stopę. Odpowiedni do użytku na długie i krótkie dystanse. Spróbuj, produkt warty zakupu. Skład: Meryl 57%, Lycra 22%, Nylon 11%, Elastan 10%.

Skarpety ROWEROWE dla kobiet i mężczyzn. Wysoki top, zabawne i oryginalne kolory, bez szwów. Antyzapachowy. Zaprojektowany w Murcji i wyprodukowany w Hiszpanii.

Jeśli chcesz kupić skarpety rowerowe, u nas znajdziesz najlepszą jakość na rynku iw najlepszej cenie.


POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Settings