Saltar al contenido

ᐈ NAJLEPSZE skarpetki [[PADEL I TENIS]] 🧦

POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW


Calcetines para padel y tenis

Zobacz wszystkie modele skarpet Padel i tenisowych (Amazon)


Najlepsze skarpety na rynku do tego sportu. Te skarpetki mogą być również używane do codziennego ubierania się, jeśli lubisz nosić agresywny wygląd: D

O naszych skarpetach do padla i tenisa

Szczegóły techniczne

  • Skarpety do tenisa oraz padla dla mężczyzn i kobiet. Do kolan, bezszwowe, niwelują nieprzyjemny zapach, zabawne wzory o ciekawych kolorach.  Zaprojektowane w Mursji, wyprodukowane w Hiszpanii. Sportowe skarpety są często pomijanym aspektem wyposażenia sportowego. Kupujemy drogie buty ale zapominamy przy tym, aby uzupełnić je w wysokiej jakości skarpety aby zapobiec powstawaniu zadrapań, odcisków, dyskomfortu, kontuzjom podczas treningów lub wyścigów. Nierzadko kojarzymy rany na stopach z butami sportowymi, co jest problemem bardzo łatwym do rozwiązania. Najwygodniejszym wyborem są skarpety bez szwów, bądź z delikatnymi szwami- to właśnie cechuje nasze skarpety.
  • Nasz produkt maksymalnie dopasowywuje się do stopy, pozostawiając nogę suchą i nieprzegrzaną. Dzięki zaawansowanej technologii użytej podczas produkcji, nasze skarpety oddychają, absorbują zbędną wilgoć i jednocześnie szybko schną. Jest to szczególnie pomocne w celu zmniejszenia tarcia między stopą a butem, a w rezultacie do zapobigania powstania odcisków oraz pęchrzy na stopie. Szybkie schnięcie po praniu. Jeden z lepszych dostępnych na rynku produktów antyoodciskowych, odprowadzających pot na zewnątrz.
  • Najcześciej używanym materiałem w naszej kolekcji odzieży sportowej jest anybakteryjny, niedrażniący, blokujący wydzielanie brzydkich zapachów MARYL, który wspiera naturalną równowagę skóry stóp. Dodatkowo, sam materiał jest bardzo miekki i delikatny.
  • Jeśli chodzi o sam projekt oferujemy średnio uciskające skarpetki do tenisa bądź na padel.Do kolan, ze specjalnym szyciem w podbiciu skarpety która zapewnia skórze stopy dostęp do powietrza podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wysoka efektywność wszystkich zalet produktu jest odpowiedzią na potrzeby każdego sportowca. Długość,  różnorowność kolorów i wzorów będzie na pewno odrózniającym się i oryginalnym dodatkiem do stroju sportowego. Aby osiągnąć możliwie idealne dopasowanie do nogi, skarpeta jest wzbogacona minimalnym dodatkiem Lycry, tworząc w ten sposób wygodny i miękki w dotyku materiał. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to jedna z najbardziej przyjemnych i wygodnych dostępnych na rynku opcji tego typu produktu.
  • Skarpety dla mężczyzn, kobiet, uniwersalne. Idealnie sprawdzą się do tenisa, padla oraz na siłowni. Ciekawy wybór dodający charakteru również do codziennego stroju. Poziom ucisku skarpetki na stopie- średni do niskiego, z podbiciem wspomagającym stopę. Odpowiedni do użytku na długie i krótkie treningi. Spróbuj, produkt warty zakupu. Skład: Meryl 71%, Elastan 14%, Polamid 9%, Lycra 6%.

Skarpetki TENIS lub PADEL dla kobiet i mężczyzn. Odciski i zapachy, kompresja, wyściełane, bezszwowe, zabawne i oryginalne kolory. Zaprojektowany w Murcji i wyprodukowany w Hiszpanii.

Jeśli chcesz kupić skarpety do padla lub tenisa, tutaj znajdziesz najlepszą jakość na rynku i najlepszą cenę.


POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Settings