Saltar al contenido

ᐈ NAJLEPSZE skarpetki [[WĘDRÓWKI I GÓRY]] 🧦

POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Calcetines trekking senderismo montañismo alpinismo camino de santiago

Zobacz wszystkie modele skarpet turystycznych i alpinistycznych (Amazon)


Poniżej znajdziesz nasze najlepsze skarpety do sportów takich jak trekking, turystyka, alpinizm, alpinizm, biegi przełajowe, bieganie czy siłownia. Jedna z najlepszych skarpet na rynku w góry. Te skarpetki mogą być również używane do codziennego ubierania się, jeśli lubisz nosić agresywny wygląd: D

O naszych skarpetach turystycznych i alpinistycznych

Szczegóły techniczne

  • Skarpety trekkingowe dla mężczyzn i kobiet. Przeciw odciskom, o średnim ucisku, z podbiciem,  bezszwowe, niwelują nieprzyjemny zapach,w zabawne wzory o ciekawych kolorach.  Zaprojektowane w Mursji, wyprodukowane w Hiszpanii.
  • Sportowe skarpety są często pomijanym aspektem wyposażenia sportowego. Kupujemy drogie buty ale zapominamy przy tym, aby uzupełnić je w wysokiej jakości skarpety aby zapobiec powstawaniu zadrapań, odcisków, dyskomfortu, kontuzjom podczas treningów lub wyścigów. Nierzadko kojarzymy rany na stopach z butami sportowymi, co jest problemem bardzo łatwym do rozwiązania. Najwygodniejszym wyborem do wypraw trekkingowych są skarpety bez szwów, bądź z delikatnymi szwami- to właśnie posiada nasz produkt.
  • Maksymalnie dopasowywuje się do stopy, pozostawiając nogę suchą i nieprzegrzaną. Dzięki zaawansowanej technologii użytej podczas produkcji, nasze skarpety kolarskie oddychają, absorbują zbędną wilgoć i jednocześnie szybko schną. Jest to szczególnie pomocne w celu zmniejszenia tarcia między stopą a butem, a w rezultacie do zapobigania powstania odcisków oraz pęchrzy na stopie. Szybkie schnięcie po praniu. Jeden z lepszych dostępnych na rynku produktów antyoodciskowych, odprowadzających pot na zewnątrz.
  • Głównym  materiałem w naszej kolekcji odzieży trekkingowej jest COOLMAX, rozwiązanie które gwarantuje że stopa oddycha, a sama skarpetka na bieżąco odprowadza pot i szybko wysycha. Cechuje ją szybkie schnięcie również po praniu. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, jest to jeden z najlepszych wyborów z dostępnych na rynku tego typu produktów.
  • Drugim najczęściej używanym materiałem jest MARYL, który zapewnia naturalną równowagę skóry stóp. Cechuje go wysoka anybakteryjność, brak drażliwości stopy oraz zdolność pochłaniania nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie materiał jest bardzo miękki i delikatny w użyciu. Dzięki tym właściwościom, jest to najlepszy produkt przeciw nadmiernej potliwości stóp.
  • Jeśli chodzi o sam projekt oferujemy średnio uciskające kolarskie skarpety do kolan, ze specjalnym szyciem w podbiciu skarpety, która zapewnia skórze stopy dostęp do powietrza podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wysoka efektywność wszystkich zalet produktu jest odpowiedzią na potrzeby każdego sportowca. Długość, różnorodność kolorów i wzorów będzie na pewno odrózniającym się i oryginalnym dodatkiem do stroju sportowego. Aby osiągnąć możliwie idealne dopasowanie do nogi, skarpeta jest wzbogacona minimalnym dodatkiem Lycry, tworząc w ten sposób wygodny i miękki w dotyku materiał. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to jedna z najbardziej przyjemnych i wygodnych dostępnych na rynku opcji. 
  • Trekkingowe skarpety dla mężczyzn, kobiet, uniwersalne. Idealnie sprawdzą się podczas trekkingu, wspinaczki, alpinizmu, biegów, biegów po szlakach lub na siłowni. Ciekawy wybór dodający charakteru również do codziennego stroju. Poziom ucisku skarpetki na stopie- średni do niskiego, z podbiciem wspomagającym stopę. Odpowiedni do użytku na długie i krótkie dystanse. Spróbuj, produkt warty zakupu. Skład: 41% COOLMAX ,25% Meryl,22% Elastan, 12%Lycra.

Skarpety TREKKING dla kobiet i mężczyzn. Antypoślizgowe i antyzapachowe, kompresyjne, wyściełane, bezszwowe, zabawne i oryginalne kolory. Zaprojektowany w Murcji i wyprodukowany w Hiszpanii.

Jeśli chcesz kupić skarpety na wędrówki, wspinaczkę górską, alpinizm lub trekking, u nas znajdziesz najlepszą jakość na rynku i najlepszą cenę.


POWRÓT DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Settings